FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Mirror chest 10378500

nr 1037 8500

MIRROR CHEST

length: 132 cm, width: 50 cm, height: 168 cm, wear, spegel med nagg.

längd: 132 cm, djup: 50 cm, höjd: 168 cm

Condition: slitage, spegel med nagg

1000

SEK 100

Monday May 16 2016
at 20:43:59

16/5 20:38:59 1      Vinnande bud